📌Az osztrĂĄk ĂșjsĂĄgĂ­rĂł jelentƑsen ĂĄrnyalja az aranykonvojjal kapcsolatos hamis tiszĂĄs narratĂ­vat

⚠Chris Veber, a fĂŒggetlen osztrĂĄk ĂșjsĂĄgĂ­rĂł nemrĂ©giben ismĂ©t leleplezte azt a hatalmas botrĂĄnyt, amely az eurĂłpai adĂłfizetƑket közvetlenĂŒl Ă©rinti.

BejegyzĂ©sĂ©ben vilĂĄgosan Ă©s pontosan foglalja össze azt, amit a mainstream mĂ©dia Ă©s a brĂŒsszeli elit igyekszik eltitkolni. Veber kijelenti, hogy az “osztrĂĄk BelĂŒgyminisztĂ©rium szerint

egyedĂŒl AusztriĂĄbĂłl 2022 Ăłta legalĂĄbb (!) 20 milliĂĄrd eurĂł kerĂŒlt kĂ©szpĂ©nzben Ă©s aranyban, teherautĂłkon kerĂŒlt UkrajnĂĄba. Ursula von der Leyen eközben elĂ©rte a cĂ©ljĂĄt, Ă©s OrbĂĄn Viktor eltĂĄvolĂ­tĂĄsa utĂĄn vĂ©gre tovĂĄbbi 90 milliĂĄrdot kĂŒldhet UkrajnĂĄba. Ez csak az elsƑ rĂ©szlete annak a 2.000 milliĂĄrdnak (nem elĂ­rĂĄs!), amit az ukrĂĄn rezsim követel a következƑ tĂ­z Ă©vre. MindezĂ©rt mi fizetĂŒnk. Hacsak nem szabadulunk meg a sajĂĄt kormĂĄnyunktĂłl Ă©s az EU BizottsĂĄgtĂłl.”

Ez nem elmĂ©let, hanem a valĂłsĂĄg. AusztriĂĄbĂłl – Ă©s valĂłszĂ­nƱleg mĂĄs uniĂłs tagĂĄllamokbĂłl is – Ă©vek Ăłta ĂłriĂĄsi összegek, kĂ©szpĂ©nzben Ă©s aranyban, teherautĂłkon ĂĄramlanak UkrajnĂĄba. Amikor valaki rĂ©szletesebb informĂĄciĂłt kĂ©r, a BelĂŒgyminisztĂ©rium azonnal a „közrend Ă©s biztonsĂĄg” veszĂ©lyeztetĂ©sĂ©vel Ă©rvel.

A 20 milliĂĄrd csak az AusztriĂĄbĂłl dokumentĂĄlt minimum. Ehhez jönnek a többi orszĂĄg hozzĂĄjĂĄrulĂĄsai, a fegyverszĂĄllĂ­tĂĄsok Ă©s a korlĂĄtlan „segĂ©lyek”. A kijevi rezsim ugyanis 2.000 milliĂĄrdot követel a következƑ Ă©vtizedre – egy vĂ©gtelen pĂ©nzszivattyĂșt, amelyben nincs semmifĂ©le korlĂĄt vagy elszĂĄmoltathatĂłsĂĄg.

Ki fizeti mindezt? Mi, az eurĂłpai adĂłfizetƑk. A nyugdĂ­jasok, akiknek alig futja a megĂ©lhetĂ©sre, a fiatalok, akiknek nincs jövƑjĂŒk a magas adĂłk miatt, a vĂĄllalkozĂłk, akik a bĂŒrokrĂĄcia alatt fulladoznak. Eközben UkrajnĂĄban egy korrupt rezsim uralkodik, ahol a segĂ©lyek egy rĂ©sze eltƱnik, a mĂĄsik rĂ©sze pedig a hĂĄborĂșs gĂ©pezetet tĂĄplĂĄlja – miközben mi itthon szƱkölködĂŒnk, energiaĂĄrak robbannak Ă©s a mindennapi megĂ©lhetĂ©s egyre nehezebb.

Chris Veber szerint csak akkor ĂĄllhat meg ez az ƑrĂŒlet, ha megszabadulunk a jelenlegi kormĂĄnyoktĂłl Ă©s az EU BizottsĂĄgtĂłl. Viktor OrbĂĄn pĂ©ldĂĄja mutatta, hogy lehet ellenĂĄllni a brĂŒsszeli nyomĂĄsnak, de az elit vĂ©gĂŒl mindig megtalĂĄlja a mĂłdjĂĄt, hogyan törje meg a nemzeti szuverenitĂĄst Ă©s folytassa a pĂ©nzpazarlĂĄst.

Ez nem Ukrajna megmentĂ©se, hanem EurĂłpa kifosztĂĄsa. A „közrend Ă©s biztonsĂĄg” vĂ©delmĂ©ben titkolt arany- Ă©s kĂ©szpĂ©nz-szĂĄllĂ­tmĂĄnyok, a vĂ©gtelen követelĂ©sek Ă©s a sajĂĄt nĂ©pĂŒnk Ă©rdekeinek felĂĄldozĂĄsa egyĂ©rtelmƱ jelzĂ©s.

SzĂłlj hozzĂĄ!